salamander club

Salamander NC Vaňkovka v novém!

Společnost Salamander úspěšně pokračuje v redesignu svých prodejen. Nový koncept tentokrát ocení zákazníci brněnské Galerie Vaňkovka.
 
V Brně, 11. 3. 2016 byla nově, po náročné rekonstrukci, otevřena prodejna Salamander v NC Vaňkovka. V rámci slavnostního otevření čekaly na zákazníky speciální akce a soutěže. Každý si mohl navíc k nákupu odnést dárek. Hlavní výhru značkovou kabelku Salamander si odnesla paní Marie Knaiflová z Brna. Slavnostního otevření se zúčastnila i Miss Earth 2012 Tereza Fajksová.
 
Prodejna Salamander v Galerii Vaňkovka je první prodejnou nacházející se v nákupním centru, která prošla touto nejmodernější proměnou. Na 110 metrech čtverečních prodejní plochy najdou zákazníci obuv, kabelky a doplňky luxusních i klasických značek. Ženy se mohou těšit na kolekce takových značek jako Ara, Azuree, Brunate, Brunella, Clarks, Donna Laura, Hispanitas, Högl, Paul Green, Peter Kaiser a samozřejmě Salamander nebo kabelky Bridas, L.Credi, Ripani, Versace a mnohé další. Pro muže jsou na sezónu jaro - léto 2016 připraveny kolekce značek Aldo Brue, Bugatti, Clarks, Galizio Torresi, Hugo Boss, Llyod, Moreschi, Salamander a jiné.

Fotogalerie zde

Srdečně vás zveme k návštěve.
Prodejna se nachází v 1.patře nákupního centra
a má otevřeno po-pá: 9.00 - 21.00 hod., ne: 10.00 - 21.00 hod. 

 

Salamander NC Vaňkovka v novém!
Nechcete přijít o žádnou novinku?
Zanechte nám email a nic nepromeškáte!
ke stažení
archiv čísel Fashion News pravidla kontakt kariéra home
navštivte stránky salamander.cz